MVDr. Jiří Žák

732 876 442
Fungujeme
Bez
objednání

ordinační doba

dopoledne
odpoledne
Pondělí
Operace
15.00 - 19.00 h
Úterý
10.00 - 12.00 h
15.00 - 18.00 h
Středa
Operace
15.00 - 19.00 h
Čtvrtek
10.00 - 12.00 h
15.00 - 18.00 h
Pátek
zavřeno
Sobota
zavřeno
Neděle
otevřeno od:
18.00 - 20.00 h

kdo jsme

MVDr. Jiří Žák,

majitel praxe
a vedoucí lékař

Barbora Uchytilová,

veterinární sestra

MVDr. Jiří Žák,

majitel praxe
a vedoucí lékař

Photo of MVDr. Jiri Zak
Martina Mayerová,

veterinární sestra

více info o nás zde

slevy
na adoptovaná
zvířata

služby

Prostory čekárny a ordinace jsou klimatizované, v zimě Vám i Vašim mazlíčkům zajistí tepelnou pohodu digitálně regulované podlahové vytápění.

interní
medicína

Provádíme komplexní diagnostiku a léčbu základních i méně častých onemocnění Vašich psů, koček, králíků, morčátek, potkanů, myší, osmáků a dalších.

chirurgie v inhalační anestezii

Anestezie u nás se přizpůsobuje každému pacientovi na míru, využíváme dnes nejšetrnější, nejbezpečnější a rychle vyblokovatelný způsob anestezie. Naši pacienti po zákroku odchází po svých.

zobrazovací
a laboratorní diagnostika

Provádíme biochemické a hematologické vyšetření krve, krevní nátěry, kompletní vyšetření moči, koprologické vyšetření, biopsie tkání, cytologii a zobrazovací diagnostiku (používáme mobilní rtg přístroj, ultrazvuk).

komplexní stomatologické ošetření

I Vaši miláčci si zaslouží mít zdravé zuby. Provádíme profesionální dentální hygienu vč. komplexního stomato-chirurgického ošetření psů a koček za použití zubní jednotky. U vad skusu a endodoncie spolupracujeme se zubním specialistou MVDr. Tomášem Fichtelem. Ošetřujeme rovněž zuby drobným savcům.

profesionální hospitalizace

Komfort Vašich mazlíčků při pobytu u nás v ordinaci zajistí na zakázku speciálně vyrobené boxy s individuálním podlahovým vytápěním pro každý box, osvětlením a odtokovými kanály pro snadnější čistění a dezinfekci, monitorování pacientů skrze kamerový systém. K dispozici máme 5 boxů, 3 pro malá zvířata 1 pro obří plemena psů

Očkování, prevence nemocí

čipování, vystavování pasů

výdej veterinárních doplňků a diet

možnost důstojné euthanasie v domácím prostředí

vybavení

Naše ordinace je plně zařízena pro řešení základních případů. Disponujeme novým rentgenem s digitalizací, ultrazvukem, chirurgickým sálem s inhalační anestezií, vlastními krevními analyzátory, zubní jednotkou, monitorem EKG profesionální hospitalizací a vybavení stále rozšiřujeme a modernizujeme.

rtg image

Mobilní rentgen s digitalizací

(Koncept mobilního RTG umožňuje rentgenovat zvířata přímo na zemi, tam, kde se nachází, při minimální manipulaci se zvířetem, nemusíme je zvedat na žádný stůl a tím je zbytečně stresovat.

sono image

Ultrazvuk Mindray 

V ordinaci jej používáme jako speciální doplňkovou zobrazovací metodu ke zjištění abnormalit v dutině břišní, ke gynekologickému vyšetření a základnímu kardiologickému vyšetření.

dental unit image

stomatologická jednotka

Zubní jednotka nám pomáhá nejen profesionálně čistit zuby Vašich mazlíčků, ale také efektivně a bezpečně extrahovat zuby poškozené nebo nemocné. V komplikovaných případech spolupracujeme s externím veterinárním specialistou.

další info o našem vybavení zde

Skvělý přístup, opravdový zájem o pacienta, pan doktor je milý a příjemný i když ho kontaktujete mimo prac. dobu, snaží se pomoct, k tomu moderně vybavená ordinace se vším potřebným, takže nemusíte čekat na výsledky... Za nás a naše psice můžeme jen doporučit - i když doufáme, že už to bude jen na preventivních prohlídkách a očkování.

Alena Dirgová
15.1.2021

Pana doktora jsem navštívila již několikrát. Poprvé mi velmi pomohl, když se mi jedna z koček velmi zhoršila, nechtěla jíst a vypadala na umření. S důvěrou jsem mu v pátek večer předávala kočičku, kterou si tam nechával, aby se jí mohl věnovat. Už druhý den se zlepšila a nyní už by člověk netušil, jak špatně na tom byla předtím.

Aneta Melicharová
4.1.2021

Opravdu úžasný pan doktor. Navštívili jsme pana doktora s naší skoro 15 letou fenečkou greyhounda. Nutně potřebovala ze zdravotních důvodů operativní zákrok (zuby). Ale kvůli vysokému věku jsme byli mnoha veterináři odmítáni. Pan doktor nás ale přijal, snažil se nám pomoci, pořádně ji vyšetřil,  připravil, vše vymyslel na míru našemu pejskovi.

Ivana Kováčíková
22.12.2020

Napište nám

Děkujeme, váše zpráva byla odeslána.
Ozveme se Vám co nevidět.
Omlouváme se, ale něco se nepovedlo.